۰۲۱-۸۸۸۵۴۶۵۲ ۰۲۱-۸۸۸۵۴۶۵۷

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

درباره بهان سیستم

behansystem-about-us

بهان سیستم

درسالهای اخیربا گسترش تکنولوژی ودنیای اینترنت در میان قشرهای مختلف مردم ، مفهومی بنام دنیای مجازی خواسته یا ناخواسته جای خودرادرزندگی افرادبازکرده و بدون شک زمان بزرگترین ثروت انسان است.از یک سو ارزشمند بودن زمان خصوصا در زندگی امروزی وازسوی دیگرسهولت دسترسی به اینترنت برای همگان ، باعث شده انسان امروزی برای برآورده کردن نیازهای خود به روشهای هوشمندانه تری روی آورد. در زمانهای نه چندان دور برای خرید کالای مورد نیاز ، میبایست با صرف زمان بسیار وحضور فیزیکی در بازار به انجام تحقیقات وخرید کالای مورد نیاز اقدام میکردیم، اما امروزه روشهای ساده تر ، به صرفه تر و امن تری مانند خرید اینترنتی را پیش روی خود میبینیم که روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده میشود.

مجموعه بهان سیستم فعالیت خود را از سال 1380 با حضور در قلب بازار کامپیوتر و موبایل آغاز نموده وهم اکنون با هدف رضایتمندی بیشتر مشتریان ، سهولت در خرید با قیمت مناسب و صرفه جویی در زمان شما عزیزان ، با بهره گیری از کادری مجرب اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود در کنار فروشگاه فیزیکی این مجموعه نموده است. ما مشتریان را شرکای اصلی خود میدانیم و امیدواریم با بهره گیری از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان پیشرفت روزافزون کیفیت خدمات رسانی خود و رضایت پیش از پیش مشتریان را شاهد باشیم.

 به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان ، ارتباط مستقیم جهت خدمات ونیز مشاوره خرید میتوانید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

این مجموعه با مدیریت  سینا ندیمی مقدم امید دارد به لطف پروردگار ، رضایت و اعتماد شما هموطنان گرامی را جلب کند. 

 

 

 ویژگی های بهان سیستم

فروشگاه اینترنتی بهان سیستم به منظور فراهم کردن بستری آسان برای خرید، امکانات متنوعی را در وب‌سایت خود قرارداده است. برای مثال قسمت جستجو سریع ، فروش ویژه ، حداقل قیمت کالاها ، تخفیفات و امکان مقایسه محصولات به منظور در اختیار گذاشتن بهترین انتخاب به مشتری و... . برخی مزایای فروشگاه اینترنتی بهان سیستم عبارتند از :

-          کاهش هزینه های مشتری

-          پشتیبانی مشتریان و ارسال سریع کالا به سراسر کشور

-          موجود بودن کالاهای ارائه شده در فروشگاه برای ارسال

-          عرضه کالا در تمام مناطق کشور

-          ارایه ابزارهای سریع و راحت خرید اینترنتی

-          ارایه خبر نامه های دنیای الکترونیک

-          نیاز سنجی مشتری و برآورده سازی آن

-          دقت در جزییات

-          سرعت ، خلاقیت ، نوآوری و کار آفرینی

 

 

محصولات بهان سیستم

فروشگاه اینترنتی بهان سیستم ، بهترین مکان برای خرید اینترنتی شما در میهن پهناورمان ایران است. شما می توانند کالاهای الکترونیک مورد نیاز خود از قبیل قطعات کامپیوتر، ماشین های اداری، لوازم جانبی وده ها قلم کالای متنوع را به صورت آنلاین خریداری کرده و به آسانی تحویل بگیرید .برخی دیگر از این محصولات عبارتند از :

 

-          قطعات سخت افزاری کامپیوتر

-          لوازم جانبی کامپیوتر

-          لوازم جانبی موبایل

-          تجهیزات شبکه

-          لوازم جانبی لپ تاپ

 

 شعار و آرمان

-          استمرار ،پشتکار ، خلاقیت و تلاش روزانه برای بهتر شدن

-          تمرکز بر بازار مشخص کالاهای الکترونیک

-          ارائه گارانتی اختصاصی خود