گلس گوشی سونی مدل Xperia Z Ultra

Glass Screen Protector For Sony Xperia Z Ultra

تماس بافروشگاه

نصب آسان
محافظت در مقابل ضربه
قابلیت لمس پذیری و عملکرد بالا
محافظت در مقابل خط و خش
جلوگیری از انعکاس نور
تکنولوژی چسبیدن بدون ایجاد حباب هوا
مناسب برای Sony Xperia Z Ultra
جنس شیشه‌ی حرارت‌ دیده
رنگ بی رنگ شفاف
نوع براق
ضخامت شیشه 0.33 میلی متر
پوشش حاشیه بی رنگ
نوع لبه گلس لبه های گرد و خمیده برای عدم آسیب رساندن به کاربر و بلند شدن از روی صفحه نمایش
محافظ برای قسمت قسمت رو صفحه نمایش
قابلیت نصب آسان بلی
تکنولوژی چسبیدن بدون ایجاد حباب هوا دارد
جلوگیری از انعکاس نور دارد
مقاومت در برابر ضربه دارد
محافظت در مقابل خط و خش دارد
مقاومت در برابر آب مقاوم در برابر قطرات آب و قابلیت نظافت راحت
مقاومت در برار اثر انگشت مقاوم در برابر اثر انگشت، لکه و چربی
تفکیک رنگ فاقد خطا در تفکیک رنگ
تکنولوژی چسبیدن چسب سیلیکونی که پس از جداکردن محافظ صفحه لکه و اثری باقی نمی گذارد
محافظت چشم در برابر خستگی ، خشکی و کاهش دید

 

Glass  Screen  Protector

 

برای تمام کاربران گوشی تلفن همراه و تبلت ، حفظ سلامت و زیبایی این محصولات بسیار مهم است ، به همین منظور اکثر کاربران ، از ابزارهای محافظتی برای امنیت ظاهری گوشی موبایل و تبلت استفاده می‌کنند.

اگرچه گوشی های مدرن امروزی مجهز به محافظ صفحه‌ نمایش هستند و بیشتر آنها دارای شیشه گوریلا گلس میباشند که محافظ بسیار خوبی است ، اما با این وجود اکثر خریداران گوشی بلافاصله پس از خرید، برای دریافت و نصب این گلس های محافظ اقدام مي‌كنند که در انواع و قیمت‌های گوناگونی به بازار عرضه شده‌اند. وظیفه اصلی گلس  را می‌توان جلوگیری از ایجاد خط و خش و محافظت از صفحه نمایش دانست . 

 

 Tempered-Glass-Screen-Protector-behansystem.com

 

 

شکستن این محافظ ها یکی از مهم ترین مزایای آنها میباشد ،زیرا در زمان برخورد گوشی با زمین یا هر جسم دیگری ، این گلس میباشد که با شکسته شدن ضربه وارده را جذب میکند و مانع از اسیب رسیدن به صفحه نمایش گوشی میشود . 

گرچه ممکن است با افتادن گوشی روی زمین و یا برخورد جسم سخت ، این شیشه‌ها ( گلس ) بشکنند اما می‌توان به جای تعویض کل صفحه ‌نمایش گوشی پس از این اتفاقات ، با نصب گلس از میزان خسارات کاست. اگر تجربه‌ی خط‌ وخش‌های زیاد روی صفحه‌ نمایش گوشی خود را دارید پیشنهاد می‌کنیم از محافظ گلس استفاده کنید تا در صورت  وقوع حاثه برای گوشی یا تبلت ، با هزینه ای کاملا اندک و فقط با تعویض مجدد گلس خود , مشکل شما حل شود.

 

Tempered-Glass-Screen-Protector-behansystem.com

 

وظیفه اصلی محافظ صفحه ‌نمایش را می‌توان جلوگیری از ایجاد خط و خش دانست . اما با پیشرفت‌هایی که در تولید این محصولات صورت گرفته است ، در کنار این خصیصه ویژگی‌های دیگری ازجمله جلوگیری از انعکاس نور، مقاومت در برابر ضربه،  مقاومت در برابر آب ، عدم جذب اثرانگشت نیزبه وظایف گلس ها اضافه شده اند که بسته به داشتن هرکدام از این امکانات، قیمت‌ آن‌ها نیز در بازارمتفاوت خواهد بود.

 

Tempered-Glass-Screen-Protector-behansystem.com

 

این محصول علاوه بر اینکه ازصفحه‌ نمایش گوشی شما به خوبی محافظت می‌کند بلکه محل سنسورها، دوربین و بلندگوی گوشی به‌ خوبی روی طراحی آن در نظر گرفته شده است.

 نصب آن نیاز به دقت و تمرکز زیادی ندارد و بعد از نصب هیچ ‌گونه حباب هوایی زیر آن باقی نمی‌ماند. در عین محافظت صفحه‌ نمایش از خط و خش ، این محصول از شفافیت و وضوح بسیار بالایی هم  برخوردار میباشد .

 

 

 

 Tempered-Glass-Screen-Protector-behansystem.com

 

 

پس اگر نمی‌خواهید همیشه نگران شیوه استفاده، نگهداری و حمل موبایل یا تبلت خود باشید، بهتر است وظیفه مراقبت از آن را به یک محافظ گلس سپرده و خیال خود را راحت کنید .

 

 

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: گلس گوشی سونی مدل Xperia Z Ultra

محصولات مرتبط